Jak by měl vypadat speciální vánoční dárkový koš pro muže


Reklamy nás stále přesvědčují o tom, že všichni muži jsou uhlazení hezouni, pivní skauti, anebo kutilové po vzoru hobby marketů. Není to tak docela pravda, mnozí jsou milovníci docela běžných všedních radostí – chovatelé zvířectva, pěstitelé zeleniny, strojní zámečníci, sběratelé poštovních známek, nadšení lyžaři, obdivovatelé historických památek, a tak bychom mohli pokračovat donekonečna. Každý muž zkrátka ocení něco jiného a především jej zaujme dar od srdce. Upřímný, a třeba i skromný.
košík s bonboniérou.jpg

Překvapení ukrytá v dárkovém koši

Dárkový koš je tradičním způsobem vyjádření milé pozornosti. Je rozšířeným prvkem v naší zemi již odnepaměti a v mnoha modifikacích se s ním setkáváme u narozeninových oslav, velikonočních a vánočních speciálů, a některé obecní úřady jimi obdarovávají seniory při příležitosti významného životního jubilea.
vánoční koš.jpg

Vánoční speciál – tradiční a extravagantní zároveň

Nechte si jej zhotovit na míru. Aby byl tradiční, nesmí chybět vánoční stylová výzdoba podle vkusu obdarovaného muže, která tvoří základ speciálních dárkových košů. Mosazný zvoneček je univerzální, rybáře potěší keramický kapřík, cyklistického nadšence žertovná LED diodová blikačka, zahrádkáře semena rané mrkve, milovníka bazénů a plavání plavecké brýle, nebo sexy plavky.
Potravinová část může sestávat z klasiky v podobě kvalitního sypaného čaje, čokoládových bonbónů, oblíbené láhve alkoholu, arašídů, zelených oliv, luxusního sýru, kávy, sušeného ovoce a jistě najdete i další vhodné tipy.
jablečné víno.jpg
Extravagantní část – stačí jen jeden, nebo dva docela obyčejné papírové lístečky. Záleží pochopitelně, co je na nich napsáno. Mohly by to být bankovky. To by ale nebyl žádný dárek, leda tak pro milovníky a sběratele rytin, co je fascinují portréty Boženy Němcové, T. G. Masaryka, Emy Destinnové, nebo Františka Palackého od Františka Kulhánka. Tentokrát máme na mysli zážitkové pobyty. Co třeba poukázka na thajské masáže ve dvou? Anebo potápěčský kurz? Námětů je skutečně mnoho, takže kromě zmiňovaných můžeme jmenovat tandemový seskok padákem, speciální golfový den, výukovou lekci thajské kuchyně, tichý vyhlídkový let větroněm, let v balónu, kurz jachtingu, den v bagru aneb můj švagr má na zahradě bagr, jízdu vznášedlem, školu smyku ve sportovním voze, jízdu v obrněném transportéru, jízdu v tanku, pivní lázně, výuku kaligrafické malby či olejomalby, celodenní vyjížďku v koňském sedle, anebo romantický výlet letadlem jen pro dva.

3/5 - (2 votes)