Kde můžeme LED žárovky koupit


Po mnoho let jsme si doma svítili klasickými žárovkami Nyní se na trhu objevil nový typ, LED žárovky lightpark.cz. Ty si daly za cíl ty klasické nahradit, a poměrně se jim to daří. A není divu, koneckonců mají poměrně dost výhod, a s výjimkou ceny prakticky žádné nevýhody. Proto se mnoho lidí ptá: kde se dají koupit?rozsvícené žárovky různých tvarů

Bohužel, v běžných supermarketech či hypermarketech na ně dosud nenarazíte. Nejsou totiž tak dobře prodejné, aby se jim vyplatilo je prodávat. I to přispívá k tomu, že velká část lidí stále kupuje klasický typ – málokdo půjde kvůli žárovce do obchodu s elektronikou nebo jiné specializované prodejny. Zkrátka se jim to nevyplatí, zvlášť když ani přesně neví, jaké výhody tento nový typ osvětlení má.

Ovšem pro ty, kteří se v problematice trochu vyznají, je tento typ osvětlení doslova darem z nebe. Má totiž větší svítivost a především podstatně větší výdrž oproti klasickému typu. Jen cena je vyšší a není tak snadno k dostání.

Jedním z míst, kde je můžeme koupit, jsou obchody s elektronikou anebo s potřebami pro domácnost, kde se prodávají lustry, lampy a jiná osvětlení. Máme zde i tu výhodu, že prodavači zde nám jsou schopni poradit, který přesně druh pro nás bude nejvhodnější. Koneckonců, stejně jako u běžných žárovek, i zde existuje poměrně velká škála variant.

Avšak jak již bylo řečeno, počítejte s tím, že cena zde bude vyšší. Je to z toho důvodu, že se jedná o nový výrobek a tak jsou výrobní náklady poměrně vyšší. Ale věřte, že nebude trvat dlouho, a až se tento produkt dostatečně rozšíří, tak klesne i jeho cena.solární a větrná elektrárna

Další možností, kde je můžete získat, je internet. Mnoho obchodů a mnohdy i výrobců provozuje e-shop, kde své produkty nabízejí často za podstatně výhodnější cenu, než je v kamenných obchodech. Jen si dávejte pozor, neboť je nutné k tomu připočíst i poštovné a balné, jehož cena se může obchod od obchodu podstatně lišit. Také je zde fakt, že budete muset na dodání několik dní čekat, takže pokud chcete rychle nahradit prasklou žárovku, pak toto není ten nejlepší postup.

Avšak ať už se rozhodnete jakkoliv, vždy si výběr dobře rozmyslete, ať předejdete pozdějšímu zklamání.

5/5 - (1 vote)