Přivezeme ji až k vám


Perfektně rozběhnutá marketingová kampaň na váš nový výrobek. Módní trendy jsou vám nakloněny a vy máte na stole mnoho objednávek a smluvních kontraktů, které jste se zavázali splnit. Už teď využíváte výrobní kapacitu na maximum a zavedli jste třísměnný provoz, abyste dokázali včas splnit všechny dodávky, a především se vyhnuli pokutám za pozdní odeslání zboží. Co se v takové chvíli nesmí přihodit? Co by znamenalo téměř neřešitelný problém? Výpadek elektrické energie!

elektrocentrály

Zachráníme situaci
Při nečekaných výpadcích elektrické energie je třeba mít ve firmě k dispozici náhradní zdroj, který rychle zapojíte a má dostatečný výkon, aby zajistil dodávky pro celou výrobní halu v případě náhlého výpadku proudu. Elektrocentrály nejen půjčujeme, ale také prodáváme a můžete se na nás kdykoliv obrátit. Už nebudete ohroženi plánovanými odstávkami dodávek energie ani neplánovanými výpadky. Vaši zaměstnanci už nikdy nebudou muset opustit směnu z důvodu toho, že nemohou pokračovat ve své práci.

vstupenka

Pro romantické léto
Už dlouhou dobu si vaši občané stěžují na to, že jim chybí kulturní a společenské akce a příležitosti k setkání. Přitom máte k dispozici prostorný areál fotbalového hřiště s několika tribunami i podiem. To je však využíváno jen několikrát do měsíce a v dopoledních hodinách. Napadlo vás, že můžete uspořádat zajímavou akci pro své občany? Letní kina i hudební produkce jsou velmi oblíbenou událostí, kterou jistě rádi navštíví. Pro promítání filmů dokonce nepotřebujete nijak upravovat váš areál a vystačíte si jen s technikou, kterou máte k dispozici. A elektrická energie? Tu můžete nechat na nás. My se postaráme o její dodávku. Rádi vám zapůjčíme některou z našich elektrocentrál, která má dostatečný výkon na to, aby se postarala o bezproblémový průběh celé akce. S její instalací, a dokonce ani s dopravou si nemusíte lámat hlavu. Vše je součástí našeho servisu a postaráme se o zapojení na místě.

5/5 - (1 vote)